Jelly Belly Polska

O BlueLemon
O firmie

BlueLemon specjalizuje się w hurtowej sprzedaży słodyczy z rynków zagranicznych niedostępnych dla polskich odbiorców w powszechnej sprzedaży. Są one dobrze rozpoznawalne wśród rodzimych konsumentów, jednak jeszcze mało dostępne w naszym kraju. Jesteśmy dystrybutorem m.in. batonów, czekolad, fasolek, shaków takich marek jak: Jelly Belly, Bean Boozled, Reese’s, Hershey’s, IceBreakers, Nutella, Pocky, Pretz, Pejoy.

Jednocześnie BlueLemon jest właścicielem marki Candy Point, która prowadzi od 2015 roku stacjonarną i internetową sprzedaż detaliczną (www.candypoint.pl) Od tego czasu zdążyliśmy się przekonać, że Polacy kochają te sam smaki, co Szwedzi, Amerykanie czy Włosi, dlatego z miesiąca na miesiąc rozszerzamy naszą ofertę.

Aby uruchomić sprzedaż w Candy Point potrzebne było stworzenie zaplecza logistycznego, magazynowego i marketingowego. Stało się to wstępem do kolejnego etapu - obecnie budujemy sieć dystrybucji słodyczy wśród małych i dużych sklepów. Posiadamy magazyny w Polsce, Niemczech i Szwecji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić terminowe dostawy zarówno do osiedlowych sklepików, jak i do dużych sieci handlowych. Dla każdej wielkości podmiotów mamy osobną, konkurencyjną ofertę!

Jeżeli są Państwo zaintrygowani – prosimy o kontakt (tel.: +48 506 090 551, e-mail: biuro@bluelemon.pl) – chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Historia

Historia firmy sięga o wiele dalej, niż otwarcie sklepu stacjonarnego Candy Point w 2015 roku. Z czekoladą związani jesteśmy od 2010 roku. Właśnie wtedy w szwedzkim mieście Kristianstad powstała firma Noxima, która produkowała wyśmienite wyroby czekoladowe. Po czasie w lokalnych sklepach można było kupić nie tylko słodkości Noximy, ale także słodycze z szaf Pick&Mix.

Pięć lat później właściciele stwierdzili, że słodki biznes w Polsce jest mało rozwinięty, dlatego też w 2015 roku powstało Candy Point – flagowa marka firmy BlueLemon. Candy Point oferuje w jednym miejscu słodycze z najdalszych zakątków naszego globu. Nie brakuje słodyczy szwedzkich, ale także: polskich, amerykańskich, japońskich, czeskich czy brytyjskich. Staramy się aby w naszym asortymencie znajdowały się tylko produkty niedostępne na polskim rynku.

Importowane marki słodyczy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Jelly Belly na Polskę, w tym marki Bean Boozled (fasolki wszystkich smaków).

Ponadto importujemy produkty, które są ciężko dostępne na polskim rynku. W naszej ofercie są słodycze takich marek jak:

• Jelly Belly,
• Bean Boozled,
• Reese's,
• Hershey's,
• IceBreakers,
• Glico (Pocky),
• Ferrero (Nutella B-ready; 3 kg; 5kg; 7,5 kg.),
• Fanta (smaki niedostępne na rynku polskim),
• oraz wiele innych produktów.

Zakładka katalog produktów zawiera obecnie dostępny asortyment.

Wizja i Misja
Misja

Misją BlueLemon jest dawanie przyjemności z użytkowania produktów i usług o wysokiej jakości.

Poprzez tworzenie unikatowych rozwiązań odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku.

Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Pragniemy utrzymywać wysoką jakość i przystępną cenę.

Wizja

Wizją BlueLemon jest wprowadzenie na rynek marek cenionych i lubianych przez klientów. Marki te mają być integralną częścią otaczającej rzeczywistości, rozwijać się zgodnie z sugestiami użytkowników i dawać poczucie indywidualnego dopasowania do klienta.

Pragniemy być liderem na rynku polskim, a później rozszerzyć działalność na rynek europejski.

Kontakt
Dane kontaktowe

tel: +48 506 090 551
email: biuro@bluelemon.pl

Dane do faktury

BlueLemon Łukasz Janczak
ul. Parkowa 17/5 | 71-621 Szczecin
NIP: 851 299 03 81 | NIP EU: PL 851 299 03 81 | REGON: 361 261 726